Заборона щорічного регулярного вимкнення постачання гарячої

В избранное
Цена: 0,01 Грн
Создано Гость
Контакт 0936233012

Описание

Заборона щорічного регулярного вимкнення постачання гарячої води Ми взагалі проти всіх "випробувань". Голосуйте https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6153 На проведення будь-яких "випробувань" об'єктивно достатньо 3-ох днів. Це знають всі нормальні комунальники. Мені 44 роки. Я в Києві з 1980 (Олімпіада). До цих пір я лише спостерігав випробування мешканців на міцність. До 2014 року це ніколи не відбувалось навесні. Одного разу у мене в квартирі розірвало шланг, коли постачальник пустив у систему аномально неприпустимий високий тиск. Ніяких інших випробувань у цей час я не відчував. В 2010 році я оселився на Виноградарі, побудованому 1976-1980 роках в Подільському районі Києва, і в купленій квартирі поставив бойлер на випадок систематичного відключення водопостачання. Я був правий. Одного літа у нас не було гарячої води майже 3 місяці, коли шукали гроші на заміну куска труби. Пізніше, за зростання цін на гаряче водопостачання значна кількість сусідів взагалі відмовилась від нього і встановила електричні бойлери. Хоча могла би закупити газові колонки і повернути нас у 50-ті роки, або топити буржуйки на дровах, як пропонувало тодішнє керівництво. Яке, до речі, має наглість кожен рік брати додаткові кошти за "надмірне споживання газу", коли Ви у каструлях воду нагріваєте. Справжні випробування на тиск відбуваються на Виноградарі кожну осінь та весну на межі зміни температури повітря та ґрунту: в листопаді-грудні та в лютому-березні. Тоді прибудинкова територія заливаються гарячою водою, риються траншеї проти Російських окупантів з Київенерго. На Троєщіні, що значно молодша за Виноградар і заселена коли Чорнобиль гахнув, труби замінили давно і повністю на пластикові. Отже: ніяких випробувань. Якщо ми дожили до травня, то всі можливі ризики відбулись. Голосуйте https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6153

Расположение

Киев

Детали объявления

ID объявления: 72088
Показов: 250
Истекает: 2018-05-09 19:46:58

Комментарии

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Популярные объявления

Защита подозреваемого, обвиняемого в уголовном про ...
Прописка в Харькове. Прописка Харьков. Харьковс ...
Мицелий (грибница) живой свежий первичный зерново ...
Массаж
Устричный соус без глютена Таиланд ...

Отдам даром, отдать даром

Отдам даром, отдать даромУ каждого залежались некоторые не совсем нужные вещи, которые со временем уже мешают или занимают жылую площадь, а также которые Вы б хотели просто отдать даром, чтоб они принесли другим пользу в использовании. Также каждый может найти Ваше объявление и просто сделать с Вами обмен, из рук в руки, с помощью новой почты, а также просто при встрече, ведь это очень удобно и просто. Поэтому наша бесплатная доска объявлений Прайс 24 предлагает Вам избавится от скопившийся ненужных вещей.

Отдам даром Киев

На нашей бесплатной доске Вы можете подать Ваше объявление с предложением отдать даром Киев и просто подарить Ваши не нужные вещи, которые принесут другим пользу, а с другой стороны Вы сделаете доброе дело. На нашей бесплатной доске объявлений каждый может подать свое объявление про детский мир, животные, дом и сад, электроника, бизнес и услуги, мода и стиль, хобби, развлечения, спорт, мебель и т. д. Подать Ваше объявление можно как платно, так и бесплатно, а еще и очень просто, ведь с этим может справится каждый. В данных объявлениях Вы можете разместить Ваше описание и фотографии про Ваш товар, который Вы готовы отдать даром или просто подарить.